Upamiętnieni - Instytut Pileckiego

Rok 2021

  • Józef Pruchniewicz

    upamiętnieni

    Józef Pruchniewicz (1887–1944)

    Upamiętniony 23 marca 2021 roku w Bieczu.

  • Piotr Kościelecki (ok. 1882-1943)

    upamiętnieni

    Piotr Kościelecki (ok. 1882-1943)

    Upamiętniony 9 czerwca 2021 roku w Grądach-Woniecku.

  • Piotr Domański (ok. 1867–1943)

    upamiętnieni

    Piotr Domański (ok. 1867–1943)

    Upamiętniony 28 maja 2021 roku w Rzążewie.

  • Franciszek Domański (ok. 1906–1943)

    upamiętnieni

    Franciszek Domański (ok. 1906–1943)

    Upamiętniony 28 maja 2021 roku w Rzążewie.

  • Antoni Domański (ok. 1912–1943)

    upamiętnieni

    Antoni Domański (ok. 1912–1943)

    Upamiętniony 28 maja 2021 roku w Rzążewie.

  • Bolesław Książek

    upamiętnieni

    Bolesław Książek (1899–1943)

    Upamiętniony 25 czerwca 2021 roku w Olesin.

  • Antoni Kenigsman

    upamiętnieni

    Antoni Kenigsman

    Upamiętniony 2 lipca 2021 roku w Mikołajkach.

  • Jan Maletka (ok. 1921-1942)

    upamiętnieni

    Jan Maletka (ok. 1921-1942)

    Upamiętniony 25 listopada 2021 roku we wsi Treblinka.

  • Leokadia Piątkowska

    upamiętnieni

    Leokadia Piątkowska (1883–1944)

    Upamiętniona 26 października 2021 roku w Węgrowie.

  • Apolonia Likos

    upamiętnieni

    Apolonia Likos (1904–1943)

    Upamiętniona 30 września 2021 roku w Opoce Dużej.

  • Piotr Likos

    upamiętnieni

    Piotr Likos (1900–1943)

    Upamiętniony 30 września 2021 roku w Opoce Dużej.

Rok 2020

Rok 2019

  • Franciszek Andrzejczyk (ok. 1891–1943)

    upamiętnieni

    Franciszek Andrzejczyk (ok. 1891–1943)

    Upamiętniony 27 października 2019 roku w Czyżewie-Sutkach.

  • Marianna Lubkiewicz

    upamiętnieni

    Marianna Lubkiewicz (1899–1943)

    Upamiętniona 24 marca 2019 roku w Sadownem.

  • Stefan Lubkiewicz

    upamiętnieni

    Stefan Lubkiewicz (1919–1943)

    Upamiętniony 24 marca 2019 roku w Sadownem.

  • Piotr Leszczyński (ok. 1891–1943)

    upamiętnieni

    Piotr Leszczyński (ok. 1891–1943)

    Upamiętniony 9 czerwca 2019 roku w miejscowości Poręba-Kocęby.

  • Leon Lubkiewicz

    upamiętnieni

    Leon Lubkiewicz (1884–1943)

    Upamiętniony 24 marca 2019 roku w Sadownem.

  • Hieronim Skłodowski

    upamiętnieni

    Hieronim Skłodowski (1905–1944)

    Upamiętniony 16 czerwca 2019 roku w Skłodach-Piotrowicach.

  • Aleksandra Skłodowska

    upamiętnieni

    Aleksandra Skłodowska (1862–1944)

    Upamiętniona 16 czerwca 2019 roku w Skłodach-Piotrowicach.

  • Antoni Prusiński (ok. 1910–1943)

    upamiętnieni

    Antoni Prusiński (ok. 1910–1943)

    Upamiętniony 9 czerwca 2019 roku w miejscowości Poręba-Kocęby.

  • Jadwiga Długoborska

    upamiętnieni

    Jadwiga Długoborska (1899–1944)

    Upamiętniona 29 czerwca 2019 roku w Ostrowi Mazowieckiej.

  • Lucyna Radziejowska

    upamiętnieni

    Lucyna Radziejowska (1899–1944)

    Upamiętniona 29 czerwca 2019 roku w Ostrowi Mazowieckiej.

  • Julianna Postek

    upamiętnieni

    Julianna Postek (1891–1943)

    Upamiętniona 30 czerwca 2019 roku w Stoczku.

  • Stanisław Postek (ok. 1883–1943)

    upamiętnieni

    Stanisław Postek (ok. 1883–1943)

    Upamiętniony 30 czerwca 2019 roku w Stoczku.

  • Wacław Postek (?–?)

    upamiętnieni

    Wacław Postek (?–?)

    Upamiętniony 30 czerwca 2019 roku w Stoczku.

  • Henryk Postek (?–?)

    upamiętnieni

    Henryk Postek (?–?)

    Upamiętniony 30 czerwca 2019 roku w Stoczku.

  • Wacław Budziszewski

    upamiętnieni

    Wacław Budziszewski (1925–1943)

    Upamiętniony 22 września 2019 roku w Nurze.

  • Władysława Krysiewicz (ok. 1907–1943)

    upamiętnieni

    Władysława Krysiewicz (ok. 1907–1943)

    Upamiętniona 6 października 2019 roku w Waniewie.

  • Stanisław Krysiewicz (ok. 1908–1943)

    upamiętnieni

    Stanisław Krysiewicz (ok. 1908–1943)

    Upamiętniony 6 października 2019 roku w Waniewie.