Debata "Zielony korytarz w Łypiwce. Głos ofiar rosyjskiej pułapki" | 3. rocznica agresji Rosji na Ukrainę - Instytut Pileckiego
debata
20.02.2025 (CZW) 17.00
Debata "Zielony korytarz w Łypiwce. Głos ofiar rosyjskiej pułapki" | 3. rocznica agresji Rosji na Ukrainę
W związku z trzecią rocznicą rozpoczęcia pełnoskalowej inwazji rosyjskiej na Ukrainę zapraszamy na dyskusję i prezentację nowego raportu Centrum Lemkina.
a także twórcy raportu: Pani Iryna Dowhań i pracownicy Centrum Lemkina działającego w Instytucie Pileckiego.
20 lutego, 17:00
Galeria Instytutu Pileckiego w Domu Bez Kantów, Krakowskie Przedmieście 11, Warszawa
Zobacz także
- Dokument „Nie wolno było płakać” | Ferie w Galerii Instytutu Pileckiego
Wydarzenie
Dokument „Nie wolno było płakać” | Ferie w Galerii Instytutu Pileckiego
Wszystkich spędzających ferie zimowe w Warszawie zapraszamy do Galerii Instytutu Pileckiego na niedzielny pokaz dokumentu o byłych więźniarkach niemieckich obozów koncentracyjnych.
- Dokument „Paszporty Paragwaju” | Ferie w Galerii Instytutu Pileckiego
Wydarzenie
Dokument „Paszporty Paragwaju” | Ferie w Galerii Instytutu Pileckiego
Wszystkich spędzających ferie zimowe w Warszawie zapraszamy do Galerii Instytutu Pileckiego na niedzielny pokaz dokumentu o działalności Grupy Ładosia i masowym ratowaniu Żydów dzięki fałszywym paszportom krajów latynoamerykańskich.
- Planszówkowe Czwartki | Ferie w Galerii Instytutu Pileckiego
Wydarzenie
Planszówkowe Czwartki | Ferie w Galerii Instytutu Pileckiego
Wszystkich spędzających ferie zimowe w Warszawie zapraszamy na „Planszówkowe czwartki” w Galerii Instytutu Pileckiego (10:30 - 14:00) – emocjonujące spotkania z grami planszowymi, które pozwalają zanurzyć się w realiach konfliktów XX wieku.