Rekrutacja do 2. sparingu on-line Ad Vocem - Instytut Pileckiego
07.03.2023 (WT) 18.00
Rekrutacja do 2. sparingu on-line Ad Vocem
Zapraszamy do udziału w sparingu, który odbędzie się w poniedziałek 20 marca. Uczestnicy będą debatowali nad tezą: „Wyniki starań władz II RP w procesie kształtowania się granic państwa należy ocenić pozytywnie".
Do udziału w debacie zapraszamy drużyny ze szkół podstawowych, ponadpodstawowych, uczelni wyższych na terenie Polski lub z polskich szkół i organizacji poza granicami kraju, a także zespoły koleżeńskie z różnych szkół (w wieku szkolnym lub akademickim). Zespoły koleżeńskie nie biorą udziału w punktacji szkolnej.
Czekamy na zgłoszenia drużyn debatanckich na 3 poziomach zaawansowania:
- drużyna początkująca - bez doświadczenia turniejowego (zarówno jako drużyna, jak i większość mówców w tej drużynie);
- drużyna średniozaawansowana - z pojedynczym doświadczeniem turniejowym;
- drużyna zaawansowana - drużyna z więcej niż jednym doświadczeniem turniejowym.
Debaty odbywają się zdalnie na platformie Zoom.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: advocem@instytutpileckiego.pl
Więcej informacji o 7. edycji AD VOCEM, a także dokumenty niezbędne do przystąpienia do projektu, znajdziesz tutaj (kliknij).
Zobacz także
- Conference: Unknown Legacies of the Nuremberg Trial: Regional Approaches and Perspectives in East Central Europe
konferencja
Conference: Unknown Legacies of the Nuremberg Trial: Regional Approaches and Perspectives in East Central Europe
Zapraszamy do udziału w konferencji "Unknown Legacies of the Nuremberg Trial: Regional Approaches and Perspectives in East Central Europe".
- Konferencja "Oswajanie rewolucji: doświadczenia społeczeństw Polski i Europy Środkowej w latach 1945-1989 r."
konferencja
Konferencja "Oswajanie rewolucji: doświadczenia społeczeństw Polski i Europy Środkowej w latach 1945-1989 r."
17 i 18 października 2025 r. w Warszawie odbędzie się konferencja "Oswajanie rewolucji: doświadczenia społeczeństw Polski i Europy Środkowej w latach 1945-1989 r.".
- Gra miejska: „Archi-zabawa z awanturką”
Wydarzenie
Gra miejska: „Archi-zabawa z awanturką”
W ramach wydarzeń towarzyszących otwarciu nowej siedziby Instytutu Pileckiego zapraszamy na miejską grę odkrywającą fascynującą historię najbliższej okolicy budynku przy ul. Siennej.